Apie Gymstick

 

Gymstick International 2003 m. įkūrė Risto Kasurinen ir Miika Vesalainen. Iš pradžių kompanijos asortimente buvo tik vienas produktas – Gymstick Original. Nuo tada kompanija sparčiai augo ir veiklą išplėtė virš 45 šalių. Buvo sukurta virš 500 produktų linijų.            

Risto Kasurinen

Risto Kasurinen gimė Suomijoje. Padrąsintas bėgiko karjeros, Risto įstojo į Suomijos Sporto Institutą. Baigęs studijas jis keletą metų dirbo instruktoriumi. Risto išleido ne vieną fitneso knygą ir tapo Vyriausiuoju INWA (Tarptautinės Šiaurietiško Ėjimo Asociacijos) šiaurietiškojo ėjimo treneriu. Risto buvo komandos dalis – komandos, kuri sukūrė Šiaurietišką ėjimą ir pavertė šią sporto šaką pasaulinio masto fitneso fenomenu, kuriuo susidomėję jau virš 20 milijonų žmonių.

Risto visada žavėjo treniruočių programų rengimas ir įrangos kūrimas, kuri leistų žmonėms judėti daugiau ir padėtų palaikyti aktyvų gyvenimo būdą. To pasekoje jis sukūrė Gymstick Original, kas Gymstick prekiniam ženklui atnešė tarptautinį pripažinimą.

Gymstick fitneso idėjas pritaikė trims pagrindiniams produktams, kurie fitneso mėgėjams, entuziastams ir profesionalams leidžia paprastai ir efektyviai mėgautis sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu. Gymstick treniruočių idėjos paremtos treniruotėmis lauke ir patalpose: Gymstick Original – patalpoje/lauke, Gymstick Nordic Walking – lauke, Gymstick Aqua – vandenyje. Šie saugūs ir veiksmingi pratimai yra geriausia treniruočių forma, tinkanti bet kur ir bet kada! Gymstick treniruotės suteikia galimybę pagerinti fizines savybes, kontroliuoti svorį ir pasirūpinti sveikata – individualiai arba grupėse.