Gymstick Bootcamp

Gymstick treniruočių lazda Bootcamp – vidutinio sunkumo (Medium)
Bootcamp vidutinis komplektuojamas su mėlynos spalvos gumomis, kurių pasipriešinimo lygis nuo 1 iki 15 kg ir stipraus (Strong) pasipriešinimo juodomis gumomis nuo 1 iki 20 kg.

Bootcamp Gymstick yra antros kartos teleskopinis Gymstick sporto inventorius, skirtas intensyvioms treniruotėms patalpose ir lauke. Naujas, kamufliažinis, labai tvirtos konstrukcijos Bootcamp Gymstick patogus nešiotis tam pritaikytame krepšyje (su diržu per petį ir juosmenį ), tad netrukdo net bėgimo metu ir ekstremaliomis ne itin patogiomis sąlygomis.Boot Camp Gymstick komplektuojamas su dviejų skirtingų pasipriešinimo lygių gumomis, jas pasirenkama pagal fizinio pasirengimo lygį bei treniruotės rūšį. Į komplektą įeina DVD diskas su treniruočių įrašais ir plakatas su pratimų nuotraukomis.

Daugiau informacijos / pirkti>

Gymstick treniruočių lazda Bootcamp – didelio sunkumo (Heavy)

Bootcamp Gymstick yra antros kartos teleskopinis Gymstick sporto inventorius, skirtas intensyvioms treniruotėms patalpose ir lauke. Naujas, kamufliažinis, labai tvirtos konstrukcijos Bootcamp Gymstick patogus nešiotis tam pritaikytame krepšyje (su diržu per petį ir juosmenį ), tad netrukdo net bėgimo metu ir ekstremaliomis ne itin patogiomis sąlygomis.

Boot Camp Gymstick komplektuojamas su dviejų skirtingų pasipriešinimo lygių gumomis, jas pasirenkama pagal fizinio pasirengimo lygį bei treniruotės rūšį.Į komplektą įeina DVD diskas su treniruočių įrašais ir plakatas su pratimų nuotraukomis. Bootcamp sunkus komplektuojamas su stipraus (Strong) pasipriešinimo gumomis (juodos) nuo 1 iki 20 kg ir ypač stipraus pasipriešinimo (Extra Strong) sidabrinėmis gumomis nuo 1 iki 25 kg.

Daugiau informacijos / pirkti>