Gymstick Internete

Naudodamiesi Gymstick informacijos duomenų baze internete, turėsite prieigą prie Gymstick muzikos, choreografijos duomenų, pasiekiamą bet kuriuo įrenginiu – išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu, ar nešiojamu kompiuteriu.

Norint naudotis Gymstick resursais internete, turite būti sertifikuotu Gymstick Muscle arba Gymstick H20 instruktoriumi. Po sertifikato įgijimo, Gymstick Master Treneris atsiųs Jums pakvietimą tam, kad galėtumėte išbandyti internetinę sistemą (nemokamai). Jei pakvietimo negavote, praneškite mums ir mes pakartotinai atsiųsime laišką su kvietimu.

Kuo naudinga Gymstick duomenų bazė internete?

Gymstick internetinė duomenų bazė yra instruktoriams labai naudinga. Jos pagalba treneriai gali kurti, planuoti ir vesti Gymstick Muscle ir Aqua treniruotes be jokių apribojimų. Visa internete talpinama informacija yra atnaujinama kas mėnesį.

Pagrindinės sistemos savybės:

  • Galima iš karto kurti Gymstick treniruotes. Rinkitės iš šimtų TRIOS treniruočių variantų, kurių skaičius kas mėnesį yra didinamas. Šios informacijos pagalba treniruotės bus ypač smagios ir nepamirštamos.
  • Turėsite priėjimą prie Gymstick muzikos, taip pat atnaujinamos kiekvieną mėnesį. Nuo šiol Jums nebereikės laukti, kol galėsite parsisiųsti  kompaktinį diską – įkeltą muziką galima parsisiųsti iš karto, kai ji įkeliama į duomenų bazę.
  • Rasite vertingos informacijos Gymstick Muscle treniruotėms. Tiems, kurie skuba, Gymstick siūlo iš anksto parengtas treniruotes, kurias vis atnaujina Gymstick Tarptautinė Master Trenerė Marietta Mehanni.
  • Galimybė pasiekti informaciją net ir tada, kai neturite interneto ryšio. Informaciją galima atsisiųsti į mobilųjį  įrenginį ir naudoti ten, kur nėra interneto.

Gymstick ateities planuose – dar labiau didinti sistemos funkcionalumą. Į tai įeis informacijos dalijimasis bei ryšiai su pasauline Gymstick bendruomene.
Instruktoriai gali užsiregistruoti ir gauti 14 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį. Taip pat galite parsisiųsti Gymstick mobiliąją aplikaciją iš programėlių parduotuvių – Apple App Store arba Google – Google Play.