Gymstick Muscle

"Gymstick Muscle" yra lengvai išmokstama grupinių pratimų serija – tai puiki treniruotė.

Lyginant su kitais užsiėmimais, "Gymstick Muscle"  nereikalauja, kad žmogus turėtų fitneso įgūdžius. Šioje treniruotėje dalyviai gali susikoncentruoti į tokio lygio pratimus, kokie jiems yra patogūs ir tinkami, t.y. atitinka pasirengimo lygį, yra komfortiški.

"Gymstick Muscle" treniruotės yra vykdomos remiantis unikalia technika – "Trios". "Trios" yra trijų pratimų rinkiniai, kurių intensyvumas laipsniškai didinamas.  Žmogus gali pasirinkti norimą pratimo intensyvumą ir pasipriešinimo lygį.

Svarbiausias "Gymstick Muscle" treniruočių aspektas YRA "FEEL". Šiuose užsiėmimuose mes norime, kad kiekvienas dalyvis jaustųsi gerai. Mes taip pat norime, kad žmogus pasiektų užsibrėžtų fitneso tikslų savo tempu. Šių dviejų dalykų – produkto "Gymstick Original" ir  pratimų metodikos"Trios" naudojimas leidžia pritaikyti treniruočių technikas, kurios duoda maksimalų rezultatą.

Į "Gymstick Muscle" mokymus įeina:

  • Kas yra "Trio" ir kokie šios metodikos komponentai?
  • Kaip "Trios" efektyviai panaudoja daugelį fitneso principų, kuriuos sunku pritaikyti tradiciniame fitneso treniruočių formate?
  • Kaip sukurti fitneso pratimų įvairovę, kad nei vienas grupės dalyvis nesijaustų nuobodžiai?
  • Kaip  į grupinį fitneso treniruočių formatą įtraukti funkcines treniruotes?
  • Kaip vesti  "Trio" seminarą?
  • Kaip efektyviai panaudoti Gymstick lazdą tempimo pratimams?

"Gymstick Muscle" – unikali  fitneso programa, kuriai yra surinkta speciali muzika. Taip atlikti pratimus lengviau, o ir treneris pavargsta mažiau. Rezultate – mažesnė sąnarių ir ir raumenų įtampa.