Master treneriai

Norint užtikrinti sėkmingą Gymstick įsitvirtinimą bei pripažinimą kiekvienoje šalyje, yra skatinama informacijos plėtra. Didelį dėmesį švietimui skiria Gymstick Master Treneriai ir pristato unikalias treniruotes. Kadangi Gymstick yra dar gana naujas produktas, tai jo panaudojimo galimybes apima tarptautinė mokymų sistema. Gymstick mokymus pasauliniu mastu vykdo Gymstick Tarptautiniai Master treneriai. Šie treneriai turi didelę patirtį ir įgūdžius ir ruošia Master Trenerius kiekvienoje šalyje.

Tarptautiniai Gymstick Master treneriai yra:

  • Sanna Kasurinen
  • Marietta Mehanni

Gymstick Master Treneriai Lietuvoje pagal specialias mokymų programas rengia Gymstick instruktorių mokymus (išduodamas tarptautinis Gymstick sertifikatas).

Gymstick Master Treneris – kineziterapeutas Tadas Puzara

Išsilavinimas: Vilniaus universitetas, reabilitacijos magistras, profesinė kvalifikacija  kineziterapeutas.
Darbo patirtis: Šiuo metu Gemma sveikatos centro reabilitacijos vadovas, VŠĮ Vilniaus universiteto vaikų ligoninės kineziterapeutas, Vilniaus kolegijos lektorius.
Ankstesnė darbo patirtis: Vilniaus “Žalgirio“ futbolo klubas, nacionalinės Lietuvos vyrų ir moterų rankinio rinktinės, Lietuvos U18 krepšinio rinktinė. 

Trumpai, mano nuomonė apie Gymstick lazdas:
Gymstick naujas pažangus treniruoklis, skirtas tiek vaikams, senjorams, profesionaliems sportininkams. Gymstick treniruoklį galite pritaikyti tiek dirbant individualiai su pacientais, sportininkais, tiek vedant grupines treniruotes. Gymstick treniruoklis pripažintas Australijoje kaip geriausiu namų treniruokliu, puikiai pritaikytas treniruotėms namuose žmonėms, kurie neturi laiko lankytis sporto klubuose. Kaip kineziterapeutas, turintis patirties tiek  sporte, klinikinėje praktikoje galiu drąsiai teigti, kad treniruotės su Gymstick lazdomis yra labai efektyvios, vienu metu lavinamos kelios raumenų grupės, dirba mūsų gilieji raumenys, daug pratimų lavinančių pusiausvyrą, koordinaciją, pratimų pėdai, paprasta pereiti nuo vieno pratimo prie kito, daugybę treniruoklių sporto klube, galite pakeisti vienu treniruokliu, taip pat svarbu paminėti, kad nėra traumų rizikos, t.y. visos treniruotės atliekamos  dirbant savo kūno svoriu. 
Aš tikrai manau, kad ateis laikas, kai Gymstick lazdos taps vienu iš populiariausių treniruoklių pasaulyje. 
  
Gymstick Master Treneris – kineziterapeutas Eimantas Žeimys

Išsilavinimas: Kineziterapeutas Eimantas Žeimys – Vilniaus Universiteto Reabilitacijos magistras, kineziterapijos bakalauras. 
Darbo patirtis: Vilniaus Universiteto Santariškių klinikų filialo Vaikų ligoninės Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vyr. kineziterapeutas.
Ankstesnė darbo patirtis: Dirbęs sporto medicinos ir reabilitacijos centruose. Gymstick Master instruktorius. 

Su Gymstick Original treniruote susipažinau Lietuvoje. Sudomino galimybę šią priemonę lengvai ir paprastai pritaikyti savo darbe tiek vykdant asmenines ar grupines treniruotes, tiek kineziterapeuto praktikoje kaip pagalbinę priemonę. O atsiradus galimybei nukeliauti į Suomiją ir pagilinti žinias darbe su Gymstick abu su T. Puzara nusprendėme pasinaudoti šia galimybe ir investuoti savo laiką ir pinigus į naujo ir man asmeniškai labai įdomaus produkto ir darbo priemonės tyrinėjimą. Šiai dienai naudoju Gymstick kaip labai universalią priemonę, kuri priklausomai lengvai ir tausojant save leidžia padidinti krūvį ar  net padėti. Taip pat man tai puiki priemonė palaikyti fizinį aktyvumą ir treniruotis, papildyti aukšto intensyvumo treniruotes arba tiesiog pasiimti „mini sporto salę“ su savimi į kelionę. 

 

 

 

 

Gymstick mokymai ir treneriai Gymstick treneriai Gymstick trenerių prisistatymai
Gymstick mokymai